Adjudicada Suministros

Contractació del subministrament, instal·lació, explotació i manteniment d’un sistema de gestió de flotes per dispositius GPS per al parc mòbil de l’Ens d’Abastament d’Aigua Ter-Llobregat (ATL).

Expediente: 2026-0030-OASB

Contrato de suministros adjudicado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 38112100. Adjudicado a Grupo Mecánica del Vuelo Sistemas, S.A.U.. Se recibieron 5 ofertas.

25.920
Presupuesto base
57.024
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
38112100
Publicación
20 mar 2026, 14:07
Fecha límite
10 abr 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Grupo Mecánica del Vuelo Sistemas, S.A.U.
NIF
A83135111
Importe
11.232
Ofertas recibidas
5

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 may 2026, 06:23

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €