Formalizada Suministros

Contractació del subministrament, instal·lació, configuració i posada en funcionament del sistema de control i pagament per l’accés a Mercagirona (Actuació 13)

Expediente: 2025008783

Contractació del subministrament, instal·lació, configuració i posada en funcionament del sistema de control i pagament per l’accés a Mercagirona (Actuació 13 – Girona Destinació Turística Intel·ligent. Aquesta contractació s’executa en el Pla de Sostenibilitat Turística en Destinació de l’Ajuntament de Girona, anomenat “PSTD Menja’t Girona”, en el marc de l’estratègia de sostenibilitat turística en destinacions dins els Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència. Finançat per la Unió Europea – NextGenerationEU.

71.877
Presupuesto base
71.877
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2025, 10:02

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2025
Anuncio de Pliegos 12 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 may 2025
Anuncio de Formalización 12 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)