Adjudicada Suministros

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT I MANTENIMENT D'EQUIPS MULTIFUNCIÓ, PEL SISTEMA D'ARRENDAMENT OPERATIU, PER A LA FARGA, GEM SA

Expediente: X2026000216

Contractació del subministrament i manteniment d'equips multifunció, pel sistema d'arrendament operatiu, per a La Farga, GEM, SA

57.000
Presupuesto base
57.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Hospitalet de Llobregat, l', Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 jul 2026, 14:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 10:12

Más licitaciones de La Farga, Gestió d'Equipaments Municipals de l'Hospitalet de Llobregat, SA

En la misma provincia (Barcelona)