Formalizada Suministros

Contractació del subministrament i instal·lació per a l'ampliació del sistema de climatització del Pavelló Municipal 1

Expediente: 1837/2026

L’objecte del projecte és el subministrament i instal·lació d’unitats exteriors VRF situades a la coberta del pavelló 1, així com el subministrament i muntatge de les bateries d’expansió directa a les màquines UTAs existents, també inclou la instal·lació complerta de la xarxa frigorífica, connexions elèctriques i de comunicacions, muntatge, estructura de suport, mitjans d’elevació i control automàtic integrat amb el sistema existent, posada en marxa i legalització, d’acord amb el projecte redactat a tal efecte.

72.352
Presupuesto base
72.352
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sant Fost de Campsentelles, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 14:36

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 jul 2026
Anuncio de Formalización 22 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Fost de Campsentelles

En la misma provincia (Barcelona)