Anulada Suministros

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT EN RÈGIM DE LLOGUER I INSTAL.LACIÓ I DESMUNTATGE DE CARPES I ELEMENTS COMPLEMENTARIS DE LES FIRES I ESDEVENIMENTS DE LA CIUTAT D’OLOT

Expediente: CCS12026000034

L’objectiu és el subministrament en règim de lloguer i instal·lació i desmuntatge de carpes i elements complementaris de les fires i esdeveniments de la ciutat. Els detalls de la prestació objecte del contracte es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques (PPT). Els codis CPV del contracte són: 45223800-4 Muntatge i instal·lació d’estructures prefabricades

72.336
Presupuesto base
72.336
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 14:06

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)