Adjudicada Suministros

Contractació del subministrament d'energia elèctrica per l'Alberg Pere el Gran de Santes Creus, mitjançant contractació basada en l'Acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'ACM (Exp. 2023.04), Lot 7, en la modalitat d'autoconsum.

Expediente: 2026-0000304-1

Contrato de suministros adjudicado por Consell Comarcal de l'Alt Camp en Tarragona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 09310000. Adjudicado el 13 feb 2026 a ELECTRA CALDENSE ENERGIA, SA. Se recibió 1 oferta.

1.569
Presupuesto base
123.209
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09310000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 10:04

Adjudicación

Adjudicatario
ELECTRA CALDENSE ENERGIA, SA
NIF
A62420815
Importe
1.569
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Consell Comarcal de l'Alt Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 mar 2026, 06:24

Mismo sector y zona (09 en Tarragona)

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

Abierta EXP 26-2026

La present contractació té per objecte el subministrament de gas natural canalitzat a les dependències de l’Institut Català d’Investigació Química (ICIQ).

75.000 €

Adjudicada 10SU/2026

Subministrament de gas

14.000 €

Adjudicada 2995/2026

Adhesió a l'Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. 2025.04.A01) i contractació basada del subministrament.

21.751 €

Anulada 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 3 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

En evaluacion 2026/60-EG626

Les instal·lacions poliesportives de Campclar disposen d’una caldera de biomassa destinada a escalfar l’aigua de la piscina olímpica “Sylvia Fontana”, fora de la temporada d’estiu. Per tal de garantir el correcte funcionament de la piscina durant tot l’any, es fa necessari procedir a l’adquisició del combustible necessari per la caldera.

70.200 €

Adjudicada 4304240003-2026-0000505

Adhesió de l’Ajuntament de Castellvell del Camp al contracte 2023.04.A03 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04), lot 1 tarifa 2.0

97.355 €

Adjudicada 2026/847

L’objecte del contracte és que l’Ajuntament com a entitat consumidora d’electricitat en baixa tensió, tingui accés a la contractació dels subministraments elèctrics des de la xarxa a les instal·lacions que necessitin un nou contracte entre l’empresa comercialitzadora d’electricitat i el consumidor titular de la instal·lació.

95.747 €

Desierta 2026/15155

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

En evaluacion 1431/2026/3

Suministro de astillas de biomasa a granel de clase A1/A2 y granulometría P31S (2)

152.760 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Camp

Abierta 8100170005-2026-0001103

Contractació del servei de videoassistència per a persones grans, en el marc del projecte Alt Camp Ecosistema Rural Innovador

56.121 €

En evaluacion 8100170005-2026-0001103

La implantació i posada en marxa d’un sistema de videoassistència domiciliària adreçat a gent gran, amb l’objectiu de millorar la seva autonomia personal, seguretat i qualitat de vida. El contracte inclou: - Subministrament de 40 dispositius tipus tauleta, degudament configurats i preparats per al seu ús. - La implantació d’una solució tecnològica integral que permeti la gestió, el seguiment i l’operativitat del servei, assegurant la interoperabilitat amb altres sistemes i a diversos recursos del territori, així com la seguretat de la informació i la continuïtat del servei durant tot el període d’execució. - La configuració, parametrització i posada en marxa del sistema tecnològic necessari per garantir el correcte funcionament de la plataforma. - La formació del personal tècnic del Consell Comarcal i de les persones usuàries, amb l’objectiu de garantir un ús adequat, eficient i autònom de la plataforma, així com l’adquisició de les competències necessàries per al seu correcte funcionament i aprofitament. - La prestació de suport tècnic i el manteniment operatiu del sistema durant tot el període d’execució del contracte, amb la finalitat de garantir la seva disponibilitat, estabilitat i correcte funcionament continuat.

56.121 €

Adjudicada 8100170005-2026-0002362

Contractació del servei de monitoratge complementari al menjador escolar de les escoles rurals de l'Alt Camp

57.377 €

Adjudicada 8100170005-2026-0002362

El servei consisteix a donar el suport necessari i l’atenció adequada a l’alumnat de segon i tercer curs de primer cicle d’educació infantil que és usuari del servei de menjador, durant la franja horària del migdia, des de l’acabament de les classes del matí fins al començament de les classes de la tarda. Les escoles rurals que tenen implantat primer cicle d’educació infantil i han de disposar d’un/a (1) monitor/a complementari/ària al menjador escolar durant l’horari de prestació del servei són les següents: Escola Municipi/ Horari de servei La Barquera Alió de 13.00 a 15.00 h Sant Jaume Bràfim de 13.00 a 15.00 h Cabra del Camp Cabra del Camp de 12.30 a 15.00 h Mare de Déu de l’Esperança Figuerola del Camp de 12.30 a 15.00 h Les Moreres Les Pobles de 12.30 a 15.00 h Santa Magdalena El Pont d’Armentera de 12.30 a 15.00 h Les Comes Rodonyà de 12.30 a 15.00 h Manuel de Castellví i Feliu Vilabella de 13.00 a 15.00 h Rocabruna Picamoixons de 13.00 a 15.00 h

34.348 €

Adjudicada 8100170005-2026-0000703

El servei consisteix en transportar l’alumnat autoritzat a fer ús del servei, en l’itinerari d’anada i tornada, des de les parades fixades fins als centres educatius sostinguts amb fons públics als quals estan matriculats els alumnes i el retorn a les parades dels seus domicilis un cop acabada la jornada escolar. La prestació del servei de transport escolar també inclou el servei d'acompanyament de l’alumnat usuari mentre duri el trajecte d’acord amb l’art. 6 del Decret 161/1996 esmentat. La franja en què és necessària la presència de l’ acompanyant comprèn des de què l'alumnat usuari puja al vehicle fins a l'entrada al centre educatiu i, a la tornada, des de la sortida del centre educatiu fins a l'arribada de l’alumnat usuari a les respectives parades d'origen. La Ruta 1: Fontscaldes, Masmolets, Valls, Institut Jaume Huguet, Fundació Cor de Maria, Institut Narcís Oller, Col·legi Claret, Institut Serra de Miramar.

43.233 €