En evaluacion Suministros

Contractació del subministrament de productes de neteja i consumibles higiènics per a les instal·lacions esportives municipals de l'Ajuntament de Barberà del Vallès, que junt amb la seva codificació, figura a l'apartat 1) del quadre de característiques annex (Annex 1). No es preveu la divisió en lots de l'objecte d'aquesta contractació pels motius justificats a l'informe tècnic raonat, d'acord amb el que estipula l'art. 99.3 de la LCSP. A la licitació i execució del contracte regiran, a més de la normativa legal aplicable, el Plec de clàusules administratives particulars i el Plec de prescripcions tècniques (PPT) (Annex 2).

Expediente: N777250023

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Barberà del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 39830000.

29.821
Presupuesto base
59.641
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39830000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 15:24
Fecha límite
25 mar 2026, 00:59
Duración
1 año

Documentos

(3)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 25 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 may 2026, 06:24

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Ajuntament de Barberà del Vallès

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta AM-2026-01

Acord Marc de subministrament de material elèctric i electrònic, incloent il·luminació general i equipament per a l’enllumenat públic de Barberà del Vallès

352.000 €

Abierta OB-2025-02

Contractació de les obres del projecte per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS

455.098 €

Abierta OB-2025-02

Execució d eles obres definides en el Capítol 06 (Instal·lacions) del "Projecte d'obres per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS", incloent totes les unitats, equips, elements, connexions, treballs d'integració, proves i posada en marxa necessaris per deixar plenament operativa la nova etapa de tractament, incloent en aquesta part del projecte la part proporcional del Capítol 08 (Seguretat i Salut) que resulti imputable a les actuacions relacionades. Queden expressament excloses de l'objecte del contracte les actuacions d'obra civil, adequacions auxiliars, demolicions, moviment de terres, lloses i paviments, gestió de residus i altres treballs complementaris corresponents als Capítols 01, 02, 03, 04, 05 i 07, que podran ser executats directament per SABEMSA amb mitjans propis o mitjançant altres contractacions independents.

350.075 €

Abierta N779260009

Obres de reforma dels sistemes de climatització dels gimnasos de l'escola Marta Mata i l'escola Miquel Martí Pol.

106.279 €