Adjudicada Suministros

Contractació del subministrament de productes de neteja i consumibles higiènics per a les instal·lacions administratives municipals de l'Ajuntament de Barberà del Vallès, que junt amb la seva codificació, figura a l'apartat 1) del quadre de característiques annex (Annex 1). No es preveu la divisió en lots de l'objecte d'aquesta contractació pels motius justificats a l'informe tècnic raonat, d'acord amb el que estipula l'art. 99.3 de la LCSP. A la licitació i execució del contracte regiran, a més de la normativa legal aplicable, aquest Plec de clàusules administratives particulars i el Plec de prescripcions tècniques (PPT) (Annex 2).

Expediente: N777260004

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Barberà del Vallès. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 33760000. Adjudicado a ILERDA SERVEIS S.A. Se recibieron 7 ofertas.

10.265
Presupuesto base
30.796
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
33760000
Publicación
2 abr 2026, 06:22
Fecha límite
18 abr 2026, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
ILERDA SERVEIS S.A
NIF
A25074220
Importe
6.210
Ofertas recibidas
7

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 abr 2026
Anuncio de Pliegos 2 abr 2026
Fin Plazo Presentación 18 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:25

Más licitaciones de Ajuntament de Barberà del Vallès

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta AM-2026-01

Acord Marc de subministrament de material elèctric i electrònic, incloent il·luminació general i equipament per a l’enllumenat públic de Barberà del Vallès

352.000 €

Abierta OB-2025-02

Contractació de les obres del projecte per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS

455.098 €

Abierta OB-2025-02

Execució d eles obres definides en el Capítol 06 (Instal·lacions) del "Projecte d'obres per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS", incloent totes les unitats, equips, elements, connexions, treballs d'integració, proves i posada en marxa necessaris per deixar plenament operativa la nova etapa de tractament, incloent en aquesta part del projecte la part proporcional del Capítol 08 (Seguretat i Salut) que resulti imputable a les actuacions relacionades. Queden expressament excloses de l'objecte del contracte les actuacions d'obra civil, adequacions auxiliars, demolicions, moviment de terres, lloses i paviments, gestió de residus i altres treballs complementaris corresponents als Capítols 01, 02, 03, 04, 05 i 07, que podran ser executats directament per SABEMSA amb mitjans propis o mitjançant altres contractacions independents.

350.075 €

Abierta N779260009

Obres de reforma dels sistemes de climatització dels gimnasos de l'escola Marta Mata i l'escola Miquel Martí Pol.

106.279 €