Anulada Suministros

contractació del subministrament de material logístic en la modalitat de lloguer

Expediente: 2025/3852

Constitueix l’objecte del contracte el subministrament de part del material logístic, en modalitat de lloguer, per a l’organització d’actes de diferents Unitats de l’Ajuntament de Calonge i Sant Antoni

96.000
Presupuesto base
96.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Calonge i Sant Antoni, Girona (Cataluña)
Publicación
2 may 2025, 12:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 may 2025
Anuncio de Pliegos 2 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Calonge i Sant Antoni

En la misma provincia (Girona)