Formalizada Suministros

Contractació del subministrament de material de drogueria i pintura per la mostra floral "Girona Temps de Flors"

Expediente: 2025048177

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Girona en Girona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 44800000. Adjudicado el 19 mar 2026 a HIPER DECORACIO SA. Se recibieron 3 ofertas.

7.851
Presupuesto base
32.975
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
44800000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 14:05
Fecha límite
27 ene 2026, 00:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
HIPER DECORACIO SA
NIF
A17080177
Importe
7.851
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 06:24

Mismo sector y zona (44 en Girona)

Abierta e-02.08.05.1428 5/2026

el subministrament, la incorporació i el muntatge d’una porta doble vidriera de control amb targes laterals i una porta de seguretat de les mateixes dimensions, juntament amb una finestra protegida per al pas de documents al vestíbul de l’edifici de la Torre illa com a seu de la comissaria de la policia local de Ripoll.

36.390 €

Abierta 2026043455

Contracte mixt de subministrament i serveis del lloguer de mòduls prefabricats per a diferents espais durant les Fires de Sant Narcís 2026

22.949 €

En evaluacion 2026030540

L’objecte del contracte és el subministrament de material, eines i utillatges de ferreteria que consten a l’Annex A - Llista de materials de ferreteria del Plec de prescripcions tècniques (PPT) i aquells altres de la mateixa naturalesa per ser utilitzats per part de l’Ajuntament de Girona en el manteniment (preventiu i correctiu) i reparacions d’equipaments municipals i dels elements estructurals i de mobiliari urbà en el domini públic municipal, així com en l’elaboració dels projectes florals que s’exposen durant la mostra “Girona, Temps de Flors”.

216.240 €

Formalizada CONTR/2026/0000000058

Suministro e instalación de componentes del sistema de nieve producida de las estaciones de montaña de Vallter (NS29/26)

467.700 €

Formalizada CONTR/2026/0000000063

Subministrament de components per a la reparació de la xarxa de neu produïda a l'estació de muntanya de Vallter (ref. NS24/26)

37.544 €

Formalizada CONTR/2026/0000000057-058

Suministro e instalación de componentes del sistema de nieve producida de las estaciones de montaña Vall de Nuria y Vallter (ref. NS29/26)

919.700 €

Desierta X2026001102

Aquest contracte té com objecte la fabricació i el subministrament de quatre contenidors de caixa oberta lleugera, de 25 m3, per a la recollida de residus de la deixalleria del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

19.880 €

Desierta X2026000751

La planta de Compostatge de la Garrotxa està construïda molt a prop de nuclis residencials, per aquest motiu disposa de sistemes per evitar que les fortes olors provocades pel procés de tractament de lixiviats surtin a l'exterior. Un d’aquests sistemes és el tractament químic, format per dues torres en les quals es renten els gasos, una de les quals conté una solució àcida, amb àcid sulfúric H2SO4 98% guardat en un dipòsit a l’exterior de la planta. Arran del resultat desfavorable obtingut en la inspecció periòdica dels tancs de reactius efectuada el 18 de febrer de 2026, realitzada per l’Organisme de Control Autoritzat (OCA) Bureau Veritas, la qual es duu a terme amb una periodicitat quinquennal d’acord amb la normativa d'aplicació en matèria d’emmagatzematge de productes químics, es van detectar deficiències que impedeixen garantir les condicions òptimes de seguretat, motiu pel qual no es va superar satisfactòriament la revisió reglamentària. L’àcid sulfúric és un element crític pel correcte funcionament del sistema de desodorització i si no funciona correctament, pot provocar emissions odoríferes i com a conseqüència grans afectacions en la qualitat ambiental de l’entorn i la convivència amb el veïnat, per la qual cosa es fa imprescindible el subministrament i posada en marxa del dipòsit d’àcid sulfúric al sistema de tractament de gasos de la planta de compostatge de la Garrotxa, el qual constitueix l’objecte del present contracte.

17.588 €

Formalizada X2026000424

Contracte mixt de subministrament del sistema de control d'accés amb panys intel·ligents electrònics iLOQ i el manteniment de les llicències de software de gestió

3.508 €

Formalizada TSA0078147

Suministro de arquetas y tubos prefabricados para el proyecto de mejora y modernización de la red de distribución de la Comunidad de Regantes del Rec del Molí de Pals (Girona) (Nº Exp.: 23.P20 / ND-170203-EO-C24); y para el proyecto de modernización del regadío de la Comunidad de Regantes Presa de Colomers-Torroella de Montgrí (Girona) (Nº Exp.: 23.P21 / ND-170304-EO-C24).

175.522 €

Más licitaciones de Ajuntament de Girona