Formalizada Suministros

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT DE COMBUSTIBLE (GASOIL TIPUS C) PER CALEFACCIÓ DELS EQUIPAMENTS I AIGUA CALENTA SANITÀRIA (ACS) DELS EDIFICIS MUNICIPALS

Expediente: CCS12025000072

L'objecte del present plec és la licitació del subministrament de combustible (Gasoil Tipus C) per a les calderes de calefacció i aigua calenta sanitària (ACS) dels edificis municipals d’Olot (Centres, en endavant)

219.570
Presupuesto base
219.570
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
23 dic 2025, 15:08

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 dic 2025
Anuncio de Pliegos 23 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 dic 2025
Anuncio de Formalización 23 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)