Abierta Sin plazo publicado Suministros

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT DE CASETES I/O ESTANDS DE FUSTA, HAIMES I CARPES, PEL MUNTATGE DE FIRES I ESDEVENIMENTS GESTIONATS PER L'EMPRESA MERCATS DE TARRAGONA, SA, MITJANÇANT PROCEDIMENT DE L'ACORD MARC.

Expediente: 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

104.657
Presupuesto base
51.845
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 13:16
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Mercats de Tarragona, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Mercats de Tarragona, SA

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta 07/2026

PLEC DE CLÀUSULES ADMINISTRATIVES QUE REGEIXEN PER LA CONTRACTACIÓ MIXTA DE LA PRESTACIÓ DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D’ELEMENTS PEL MUNTATGE DE LA SEGONA EDICIÓ DE LA FIRA MARIDA DE TARRAGONA DE L’ANY 2026

13.020 €

Abierta 08/2026

PLEC DE CLÀUSULES ADMINISTRATIVES QUE REGEIXEN PER LA CONTRACTACIÓ MIXTA DE LA PRESTACIÓ DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D’ELEMENTS PEL MUNTATGE DE LA PRIMERA FESTA DEL ROMESCO DE TARRAGONA DE L’ANY 2026

41.106 €

Abierta 07/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Segona Edició de la Fira Marida 2026, organitzada per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova.

10.850 €

Abierta 08/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Primera Festa del Romesco de Tarragona 2026, organitzat per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova i al Teatre Tarragona.

34.480 €

En la misma provincia (Tarragona)