Formalizada Suministros

Contractació del subministrament de carn fresca i productes d'aviram per a la residència de Sant Joan de les Abadesses, gestionada per SUMAR, Serveis Públics d'Acció Social de Catalunya MP, SL

Expediente: 11/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament de carn fresca i productes d’aviram destinats a la residència de Sant Joan de les Abadesses, gestionada per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb diversos criteris d’adjudicació.

51.081
Presupuesto base
51.081
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Joan de les Abadesses, Girona (Cataluña)
Publicación
18 feb 2026, 11:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 feb 2026
Anuncio de Pliegos 18 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 feb 2026
Anuncio de Formalización 18 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:40

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.

En la misma provincia (Girona)