Adjudicada Suministros

Contractació del subministrament consistent en l’adquisició de trenta (30) portàtils i complements associats.

Expediente: 1431-000021-002388/2026

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Sitges en Barcelona. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 30213100. Adjudicado a ABAST SYSTEMS & SOLUTIONS, S.L.. Se recibieron 14 ofertas.

35.050
Presupuesto base
35.050
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
30213100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
24 abr 2026, 10:04
Fecha límite
12 may 2026, 16:30
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
ABAST SYSTEMS & SOLUTIONS, S.L.
NIF
B59104612
Importe
30.220
Ofertas recibidas
14

Organismo contratante

Ajuntament de Sitges

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 abr 2026
Anuncio de Pliegos 24 abr 2026
Fin Plazo Presentación 12 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (30 en Barcelona)

Abierta 2026/0002512

Contractació d'una plataforma digital, proporcionada en modalitat de servei (Software as a Service – SaaS), destinada a donar suport a la metodologia Model d’Intel·ligència Turística de la Diputació de Barcelona

37.008 €

Abierta 2026-16

Subministrament d’equipament informàtic pel Consorci d’Atenció Primària de Salut Barcelona Esquerra (CAPSBE)

42.900 €

Abierta TIC/2025/72

Aquest contracte té per objecte l'adquisició de 12 equips de dibuix per diversos serveis de l'Ajuntament de Sabadell per aquell personal que ha de desenvolupar tasques de dibuix 3D i necessita equips amb un bon rendiment per poder desenvolupar la seva feina

104.132 €

Abierta 005_26000042

Subministrament d'equips informàtics de sobretaula i ordinadors portàtils amb equipament de perifèrics per l'Institut Municipal d'Hisenda de l'Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

79.150 €

Abierta 2026.00084

Subministrament, en règim d’arrendament i cost per pàgina, d’un (1) equip multifunció (impressió, fotocòpia i escaneig), així com el manteniment d’aquest equip, amb destinació al Consorci de l’Habitatge de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

27.504 €

Abierta 16076186B

Subministrament de discs durs per NVR’s

162.000 €

Abierta CST-2026-10

El objeto del presente contrato es el suministro de distintos equipos informáticos destinados a la renovación del equipamiento informático obsoleto del Consorcio Sanitario de Terrassa (CST). El objetivo de esta actuación es garantizar una actualización tecnológica que permita una prestación eficiente de los servicios asistenciales y administrativos, contribuyendo a la mejora de la calidad asistencial y optimización de los recursos disponibles.

366.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

L’objecte del contracte es el subministrament de MOBILIARI ESCOLAR I D’OFICINA PER L’ESCOLA DE MÚSICA MONTSERRAT ALMIRALL i pel CENTRE DE FORMACIÓ D’ADULTS DE SITGES. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars. Es divideix en tres lots: Lot 1: Mobiliari escolar. Lot 2: Mobiliari d'oficina Lot 3: Pantalles interactives amb suport mòbil.

42.831 €

Abierta BCN-165/2026

Suministro Con Instalación Cabinas Calidad Del Aire En Varias Ubicaciones Para El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

492.802 €

Adjudicada PACC2026000044

Contracte basat en l’Acord Marc (Exp. núm. 2023.06) i l’adjudicació del subministrament de paper per l’Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat.

4.550 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sitges

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contracte de Servei de fotografia i video de l'Ajuntament de Sitges.

96.200 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

Contracte de serveis d'assistència integral a la ciutadania de Sitges en la tramitació administrativa electrònica.

216.000 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

El contrato tiene por objetivo ofrecer servicios de asistencia integral a todos los terceros en el uso de los servicios de administración electrónica del Ayuntamiento de Sitges, así como de los de otras administraciones públicas que el Ayuntamiento requiera.

90.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

Contracte de subministrament de mobiliari per l'escola de música Montserrat Almirall i la 3a. planta del Centre de Formació d'Adults de Sitges.

42.831 €