Formalizada Suministros

Contractació del subministrament consistent en l’adquisició de 944 metres lineals de passeres accessibles i desmuntables de fusta a les platges del municipi de Sitges d’una amplada de pas de 1,80 m d’acord amb el Codi d’Accessibilitat de Catalunya (Decret 209/2023). Les passeres adquirides permetran un accés segur i còmode a la zona de bany i a serveis tals com zones d’ombra per al bany assistit, mòduls de socorrisme, dutxes o lavabos. Està finançat en el marc del Pla de recuperació, transformació i resiliència Next Generation EU.

Expediente: 1431-000064-009720/2025

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Sitges en Barcelona. Duración del contrato: 75 días. Categoría CPV 34954000. Adjudicado el 14 abr 2026 a MADERAS CUNILL, SA.. Se recibieron 5 ofertas.

114.809
Presupuesto base
114.809
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34954000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:37
Fecha límite
2 feb 2026, 15:30
Duración
75 días

Adjudicación

Adjudicatario
MADERAS CUNILL, SA.
NIF
A08585895
Importe
70.370
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

Ajuntament de Sitges

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 abr 2026, 06:24

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sitges

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contracte de Servei de fotografia i video de l'Ajuntament de Sitges.

96.200 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

Contracte de serveis d'assistència integral a la ciutadania de Sitges en la tramitació administrativa electrònica.

216.000 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

El contrato tiene por objetivo ofrecer servicios de asistencia integral a todos los terceros en el uso de los servicios de administración electrónica del Ayuntamiento de Sitges, así como de los de otras administraciones públicas que el Ayuntamiento requiera.

90.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

Contracte de subministrament de mobiliari per l'escola de música Montserrat Almirall i la 3a. planta del Centre de Formació d'Adults de Sitges.

42.831 €