Contractació del servei veterinari per a l’atenció de colònies felines municipals

Expediente: 767/2026

Contractació del servei veterinari per a l’atenció sanitària dels gats procedents de les colònies felines controlades del municipi de Roda de Berà, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques i la memòria justificativa.

47.675
Presupuesto base
47.675
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Roda de Berà, Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 15:02

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 may 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà

En la misma provincia (Tarragona)