En evaluacion Servicios

Contractació del servei per a la gestió i funcionament de l'escola bressol el Petit Comte de Besalú

Expediente: X2026000892

L’objecte del present contracte és la gestió integral del servei públic d’escola bressol municipal El Petit Comte de Besalú, d’acord amb el que estableixen els presents plecs i la resta de documentació contractual.

1.039.760
Presupuesto base
1.039.760
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Besalú, Girona (Cataluña)
Publicación
1 jul 2026, 06:32

Organismo contratante

Ajuntament de Besalú

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Besalú

En evaluacion X2026000892

El objeto del presente contrato es la gestión integral del servicio público de escuela infantil municipal El Petit Comte de Besalú.

419.214 €

Formalizada X2025002037

Execució del Projecte Adequació i museïtzació de la vil·la romana de Can Ring. Separata del projecte P25. Serveis i previsió de servei. Instal·lacions soterrades que es preveu deixar com a previsió futura aprofitant les actuacions de la fase 2025: xarxa elèctrica, enllumenat, dades i fontaneria. I definició de la xarxa de sanejament, en superfície i soterrada, i la separativa de residuals, soterrada

53.162 €

Formalizada X2026000166

L’Ajuntament de Besalú vol incorporar a l’abastament d’aigua del municipi un pou existent, actualment en desús (POU 3) i que es troba en procés d’inscripció en el Registre d’Aigües (ACA_2020_EXP_ACA002ACON_00000086). Expedient que preveu unificar els dos aprofitaments existents dels pous del Fluvià (Expedients 01-DT3837 i 01-DT3838 (pou1 + font i pou 2), amb la del POU 3, ja que els tres pous es troben a pocs metres de distància entre ells i ubicats en la mateixa parcel·la. L’objectiu d’incorporar aquest tercer pou és garantir la disponibilitat de recurs durant l’estiatge i els episodis de sequera, ja que és durant aquests períodes que quasi bé no es disposa de recurs provinent de la captació principal de Rajolins i es considera necessari disposar d’un altre punt de captació per poder satisfer les necessitats del municipi, i alhora diluir la concentració de sulfats de l’aigua que s’injecta a la xarxa.

35.418 €

Formalizada X2025000568

Esfondrament carretera Av.President Companys

102.220 €

Adjudicada X2025001110

Constitueix l'objecte del contracte l'execució de les obres de reparació de les cobertes de l’església de Sant Pere contingudes en els plecs tècnics i la memòria.

55.545 €

En la misma provincia (Girona)