Formalizada Servicios

Contractació del servei, en modalitat d'arrendament, d'una plataforma de comunicació entre escoles i famílies

Expediente: 431/2025

L'objecte d'aquesta licitació consisteix en la contractació del servei, en règim d’arrendament, d'una plataforma per a missatgeria per als centres educatius dependents de l'Ajuntament.

2.700
Presupuesto base
2.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alcover, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2025, 15:00

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcover

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2025
Anuncio de Pliegos 3 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 jun 2025
Anuncio de Formalización 3 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcover

En la misma provincia (Tarragona)