Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D’UNA PÒLISSA D’ASSEGURANÇA MÈDICA AMB COBERTURA PER MALATIES I ACCIDENTS ADREÇADA A ESTUDIANTS ESTRANGERS PER PART DE LA FUNDACIÓ URV

Expediente: Exp.Núm. FURV2025-03

L’objecte del contracte és el servei d’una pòlissa d’assegurança mèdica amb cobertura per malalties i accidents adreçada a estudiants estrangers per part de la Fundació URV, en endavant FURV.\n\nLa contractació, per part de la FURV, com a prenedora d’una pòlissa que garanteixi la cobertura econòmica de l’assistència mèdica, quirúrgica i hospitalària, quan procedeixi, en tota classe de malalties i accidents d’acord amb el contingut mínim establert en aquest plec de prescripcions tècniques, les 24 hores a tota Espanya i països de la Unió Europea (en cas de desplaçaments des de l’estat espanyol a qualsevol país de la Unió Europea i durada inferior a 30 dies per viatge).\n

49.500
Presupuesto base
49.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
15 may 2025, 16:47

Organismo contratante

Fundacio URV

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2025
Anuncio de Pliegos 15 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 may 2025
Anuncio de Formalización 15 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19

Más licitaciones de Fundacio URV

En la misma provincia (Tarragona)