En evaluacion Servicios

Contractació del servei de vigilància, seguretat privada i control d’accessos als edificis, serveis i/o activitats de l’Ajuntament de Montornès del Vallès.

Expediente: SCPO2026000008

Contractació dels serveis de vigilància i seguretat privada, sense armes, i els serveis de control d’accessos en edificis i/o serveis municipals, així com en els espais on es realitzen les activitats organitzades des dels diferents departaments municipals. - LOT 1 Serveis de control d’accessos - LOT 2. Serveis de vigilància i seguretat privada

149.587
Presupuesto base
16.982
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Montornès del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 15:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Montornès del Vallès

Abierta SCPO2026000012

Contractació del servei del bar i consergeria del Casal de la Gent Gran Nord

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta SCPO2026000014

L’objecte de la present licitació és la contractació de les obres per condicionar 2 pous d’abastament d’aigua situats a Ca l’Ametller, renovar el filtre de carbó actiu situat al dipòsit de Can Xec, instal·lar un nou sistema de cloració i realitzar obres complementàries al recinte del dipòsit de Can Xec per adequar-lo amb la finalitat de millorar-ne el funcionament i les condicions de seguretat. Les directrius sota les que s’haurà de regir l’obra són les fixades en el Projecte modificat de condicionament dels pous de Ca l’Ametller i del dipòsit regulador de Can Xec a Montornès del Vallès. Aquest projecte va ser aprovat definitivament per la Junta de Govern Local de l’Ajuntament de Montornès del Vallès el 17 de maig de 2023 (exp. TSAG2023000142).

331.380 €

Abierta SCPO2026000014

Contractació de les obres d'execució del projecte modificat de condicionament dels pous de ca l'Ametller i del dipòsit regulador de Can Xec.-

331.380 €

En evaluacion SCPO2026000013

Mantenir el l’arbrat del verd urbà en un bon estat fitosanitari, propicia que aquest pugui desenvolupar les seves funcions termoreguladores i mesuradores d’humitat. Aquest fet reverteix en una millor qualitat de l’aire i, per tant, millor qualitat de vida per al conjunt de la ciutadania.

34.180 €

En la misma provincia (Barcelona)