Adjudicada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE VIGILÀNCIA I SEGURETAT DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME

Expediente: CCM 3109-0003/2026

Contractació de la prestació del servei de vigilància i seguretat de l’edifici del Consell Comarcal del Maresme, situat a la plaça Miquel Biada, 1 de Mataró.

42.707
Presupuesto base
42.707
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Mataró, Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 16:06

Organismo contratante

Consell Comarcal del Maresme

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Consell Comarcal del Maresme

Abierta CCM 1404-0013/2026

L’objecte d’aquest Acord Marc és la prestació del servei d’acompanyamenten el transport escolar, tant ordinari com adaptat, i amb nombre reduït d’usuaris que, amb caràcter general, s’han de desplaçar als Suports Intensius per a l'Escolarització Inclusiva (en endavant, SIEI), a les Unitats d’Escolarització Compartida (en endavant, UEC), a les Aules Integrals de Suport (en endavant, AIS), als Centres d’Educació Especial (en endavant, CEE) i/o als recursos especials d’educació que habiliti el Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya a la comarca del Maresme.

305.637 €

Abierta CCM 1404-0013/2026

ACORD MARC DEL SERVEI D’ACOMPANYAMENT EN EL TRANSPORT ESCOLAR I AMB NOMBRE REDUÏT D’USUARIS DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME I CONTRATACIÓ BASADA

489.019 €

Abierta CCM 3106-0001/2026

CONTRACTE MIXT DE SERVEIS, SUBMINISTRAMENTS I OBRES CONSISTENT EN LA PRESTACIÓ DEL SERVEI RELATIU A L’EXPLOTACIÓ CONSERVACIÓ, MANTENIMENT I MILLORES DE LES INSTAL·LACIONS DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME D’ABASTAMENT D’AIGUA POTABLE EN ALTA A L’ALT MARESME

32.291.451 €

Abierta CCM 3085-0008/2025

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI PER LA REDACCIÓ DE L’ESTUDI D’ALTERNATIVES I PROJECTE CONSTRUCTIU PER AL SANEJAMENT DE LA URBANITZACIÓ DE CAN PALAU DE SANT CEBRIÀ DE VALLALTA.

64.000 €

Adjudicada CCM 3109-0003/2026

Contractació de la prestació del servei de vigilància i seguretat de l’edifici delConsell Comarcal del Maresme, situat a la plaça Miquel Biada, 1 de Mataró.

42.707 €

En la misma provincia (Barcelona)