Formalizada Servicios

Contractació del servei de transport i tractament de lixiviats del dipòsit controlat de residus no perillosos del CTR del Solsonès (Clariana de Cardener)

Expediente: 46/2026

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal del Solsonès en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 90511000. Adjudicado el 26 mar 2026 a SERTEGO SERVICIOS MEDIOAMBIENTALES, SLU. Se recibió 1 oferta.

254.545
Presupuesto base
254.545
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90511000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:41
Fecha límite
11 feb 2026, 10:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
SERTEGO SERVICIOS MEDIOAMBIENTALES, SLU
NIF
B83667725
Importe
253.375
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Consell Comarcal del Solsonès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 mar 2026, 04:23

Mismo sector y zona (90 en Lleida)

Abierta 2026/94-4352

Servicio de limpieza de los diferentes edificios y dependencias de la Diputación de Lleida y sus Organismos autónomos, dividido en los siguientes lotes. Lote 1. Edificio presidente, oficinas OAGRTL y Finca Buen Reposo Lote 2. Instituto estudios ilerdenses, Monasterio Avinganya y edificios patrimonio Lot3. Edificios del complejo Caparrella (parque móvil, gerencia/ Servicio de aguas, mantenimiento, teatro, espacio antiguo CEEI y escuelas especiales El LOTE 3 se configura como lote reservado a Centros Especiales de Trabajo de Iniciativa Social (CETIS), y Empresas de Inserción (EI), en aplicación del que dispone la Disposición Adicional Cuarta de la Ley 9/2017, de Contratos del Sector Público.

1.469.919 €

Abierta SER-26-0282-AYS

Contratación del servicio de limpieza del centro de umivale Activa en Balaguer (Lleida)

24.000 €

Abierta SER_OBE_2026_0011

Las tareas que deben realizarse durante el plazo del contrato, se describen en el Pliego de Prescripciones Técnicas, y son el transporte y el tratamiento de los lixiviados generados en el depósito controlado de residuos fuera de uso de Serrallarga

175.000 €

Formalizada CTFC-2024-163

Contractació servei recollida i gestió residus laboratori

21.611 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0013

L’objecte del contracte és la prestació del servei de control de mosquits i de vespa asiàtica i altres insectes voladors, a les zones humides dels espais naturals de Lleida de Lleida. HABILITACIÓ PROFESSIONAL Les empreses licitadores han d’acreditar lainscripció al corresponent Registre oficial d'establiments i serveis plaguicides ROESP, així comla disposició del’acreditació de capacitació necessària per treballar amb una empresa que manipula biocides per part dels responsables i els treballadors de l’empresa.

15.368 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0003

Les tasques que s’han de realitzar durant el termini del contracte, es descriuen al Plec de prescripcions tècniques, i són el transport i el tractament dels lixiviats generats en el dipòsit controlat de residus fora d’ús de Serrallarga

56.875 €

Prevista AP15/26

Servei de neteja de les diferents estacions de la línia Lleida - La Pobla i Lleida - Terrassa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya 2027-2029 - Lot 1: Servei de Neteja de les estacions de la Línia de Lleida- La Pobla. - Lot 2: Servei de Neteja de les estacions de la línia Lleida-Terrassa.

327.551 €

En evaluacion 41/2025

Contracte de serveis de neteja d'edificis municipals i d'altres dependències

120.000 €

En evaluacion 1403-374-2025

Serveis consistents en la realització de la neteja dels edificis i espais exteriors municipals.

193.116 €

Adjudicada 138/2026

L’objecte del present plec és la determinació de les prescripcions tècniques per a la contractació del servei de neteja de dependències, edificis i instal·lacions municipals de l’Ajuntament de Térmens.

190.087 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Solsonès

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Adjudicada 345/2026

Contractació del servei de menjador escolar gestionat pel Consell Comarcal del Solsonès en diferents centres educatius públics de la comarca

1.609.592 €