Adjudicada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE TRANSPORT DE SENYALS DE VÍDEO, ÀUDIO I DADES I CAPÇALERA DE DIFUSIÓ DEL MULTIPLEX TDT TL01B AMB SEU A TORRE DE COLLSEROLA.

Expediente: X2026000290

Contractació del servei de transport de senyals de vídeo, àudio i dades i capçalera de difusió del Multiplex TDT TL01B amb seu a Torre de Collserola.

42.000
Presupuesto base
42.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Hospitalet de Llobregat, l', Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 jul 2026, 15:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jul 2026
Anuncio de Pliegos 30 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 10:12

Más licitaciones de La Farga, Gestió d'Equipaments Municipals de l'Hospitalet de Llobregat, SA

En la misma provincia (Barcelona)