Adjudicada Servicios

Contractació del servei de transport de senyals de vídeo, àudio i dades i capçalera de difusió del Multiplex TDT TL01B amb seu a Torre de Collserola.

Expediente: X2026000290

Contrato de servicios adjudicado por La Farga, Gestió d'Equipaments Municipals de l'Hospitalet de Llobregat, SA en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 64200000. Adjudicado a Retevisión I, S.A. Sociedad Unipersonal. Se recibió 1 oferta.

8.400
Presupuesto base
42.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
64200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 jul 2026, 14:07
Fecha límite
16 jul 2026, 14:00
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
Retevisión I, S.A. Sociedad Unipersonal
NIF
A62275680
Importe
8.400
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jul 2026
Anuncio de Pliegos 30 jul 2026
Fin Plazo Presentación 16 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 04:22

Mismo sector y zona (64 en Barcelona)

Abierta N202600484

Servicio de mensajería a nivel nacional

111.404 €

Abierta 2026/00001965T

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, la instal·lació, la integració i la posada en marxa de l’ampliació del sistema de videovigilància intel·ligent (FASE II) existent al municipi de Gavà, així com el servei de manteniment preventiu i correctiu de la infraestructura global (FASE I i FASE II).

592.740 €

Abierta CSE/AH01/1101479302/27/PO

Servicio del plan de comunicación del programa de detección precoz de cáncer de mama del Hospital Universitari Vall d'Hebron

84.958 €

Abierta 2026-SE-OH-23

Servicios necesarios para la renovación, mantenimiento y monitorización de la infraestructura de red LAN deacuerdo con las condiciones y características establecidas en el PPT. Complementariamente es objeto del contrato promover la perspectiva de género con la adopción de un lenguaje inclusivo e igualitario.

1.405.714 €

Abierta 2026 3462

L’objecte del contracte és la prestació del servei de distribució de material informatiu, divulgatiu i de comunicació institucional de l’Ajuntament de Parets del Vallès.

40.000 €

Abierta CPA26070001

Contracte de serveis de missatgeria per a l’Institut Municipal d’Urbanisme, amb mesures de contractació pública sostenible

13.736 €

Adjudicada X2026002465

Contractació dels serveis de telecomunicacions de l’Ajuntament de Viladecavalls, en el marc del contracte centralitzat de serveis de telecomunicacions formalitzat pel Consorci Localret, corresponent al Lot 1 – Serveis de comunicacions.

69.600 €

Adjudicada CON.EXP2026000063

L’objecte del present plec de clàusules és regular la contractació del servei de recollida, transport i lliurament de correspondència de l’Ajuntament de Manresa, segons el règim que s'indica en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques regulador del contracte. En concret, s’hi inclouen les trameses següents: a) Correu ordinari (àmbit nacional i internacional). b) Correu certificat (àmbit internacional). c) Notificacions administratives (àmbit local i interurbà). d) Paqueteria (àmbit nacional i internacional). e) Paquet lleuger (àmbit nacional).

210.744 €

Formalizada 2025 4296

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comunicació de l'Ajuntament de Parets del Vallès, consistent en la licitació contracte administratiu per a la prestació del servei de “streaming” per tvParets, d’acord amb els requisits que es detallen al plec de prescripcions tècniques particulars.

25.600 €

Formalizada 2025_EXP_F204_0001294-CDRB/2025/0001376

Contracte de serveis de connectivitat a l’Anella científica, així com altres serveis TIC

13.998 €

Más licitaciones de La Farga, Gestió d'Equipaments Municipals de l'Hospitalet de Llobregat, SA