Contractació del servei de tractament aeri

Expediente: 025.26

Constitueix l’objecte del contracte, la contractació, promoguda per la Mancomunitat Intermunicipal Voluntària del Servei de Control de Mosquits de la Badia de Roses i del Baix Ter (d’ara endavant SCM), del servei del tractament aeri per al control de mosquits, en la zona dels arrossars i , si s’escau en la zona dels aiguamolls i maresmes, per a la campanya del 2026, mitjançant helicòpter.

61.630
Presupuesto base
61.630
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castelló d'Empúries, Girona (Cataluña)
Publicación
8 abr 2026, 21:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 abr 2026
Anuncio de Pliegos 8 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 abr 2026, 12:11

Más licitaciones de Mancomunitat del Servei de control de mosquits de la Badia de Roses i del Baix Ter

En la misma provincia (Girona)