Contractació del servei de taxi per al transport dels membres de l'Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Expediente: PACC2025000098

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de taxi per al transport de personal i càrrecs de l’Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat, que ha de garantir-se que pugui prestar-se de forma immediata, amb un interval de temps entre la sol·licitud i la prestació del servei inferior a 15 minuts, derivats de la necessitat d’assistència a reunions, actes i d’altres compromisos professionals de representació. La prestació del servei es fonamenta en necessitats de transport de taxi amb origen a l’Àrea Metropolitana de Barcelona. La immediatesa en la necessitat de la prestació del servei comporta que la prestació s’hagi atendre des de la seva petició en un termini inferior a 15 minuts. La descripció dels serveis, la durada de l’execució i els requeriments i la resta de característiques de l’objecte del contracte es troben detallades al plec de prescripcions tècniques.

9.240
Presupuesto base
9.240
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Feliu de Llobregat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2026, 11:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

En la misma provincia (Barcelona)