Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE TALLERS DE MANTENIMENT DE LA MEMÒRIA A LA XARXA DE CENTRES CÍVICS DE GIRONA ADREÇATS A LA GENT GRAN DE LA CIUTAT

Expediente: 2025005721

Realització de 10 tallers de manteniment de la memòria a la Xarxa de Centres Cívics de Girona adreçats a la gent gran de la ciutat.

51.300
Presupuesto base
51.300
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
28 may 2025, 11:54

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2025
Anuncio de Pliegos 28 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 may 2025
Anuncio de Formalización 28 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)