Formalizada Servicios

Contractació del servei de redacció del projecte d’urbanització i posterior direcció d’obra del passeig Compte Vilardaga i del carrer de Dalt, a l’alçada del parc Nadal.

Expediente: PACC2025000088

Contractació del servei de redacció del projecte d’urbanització i posterior direcció d’obra del passeig Compte Vilardaga i del carrer de Dalt, a l’alçada del parc Nadal, fruit del Concurs internacional de projectes per al nou espai de centralitat urbana resultant del Soterrament de les vies del ferrocarril a Sant Feliu de Llobregat. L'adjudicació del contracte actual es durà a terme mitjançant procediment negociat sense publicitat segons permet l'article 168, apartat d) de la LCSP, en tractar-se d'un contracte que és conseqüència d'un concurs de projectes. El guanyador del lot 4 del Concurs internacional de projectes per al nou espai de centralitat urbana resultant del Soterrament de les vies del ferrocarril a Sant Feliu de Llobregat va resultar ser la UTE conformada per AGENCE TER, ANA COELLO DE LLOBET, SLP i NOGUÉ ONZAIN LÓPEZ ARQUITECTES SLP.

64.012
Presupuesto base
64.012
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Sant Feliu de Llobregat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2026, 11:24

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2026
Anuncio de Pliegos 10 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jun 2026
Anuncio de Formalización 10 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jun 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

En la misma provincia (Barcelona)