Adjudicada Servicios

Contractació del servei de redacció del projecte de manteniment de voreres de Vic mitjançant adhesió a l'Acord Marc de redacció de projectes i direcció d'obra amb destinació a les entitats locals de Catalunya (expedient 2021.05, lot 9)

Expediente: XSU/126/2026

Contrato de servicios adjudicado por Organisme Autònom Local Xarxa de Serveis Urbans. Procedimiento abierto. Categoría CPV 71242000. Adjudicado el 4 may 2026 a 4 Ratlles Arquitectes SLP. Se recibió 1 oferta.

9.778
Presupuesto base
9.778
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71242000
Publicación
20 ago 2026, 10:01

Adjudicación

Adjudicatario
4 Ratlles Arquitectes SLP
NIF
B63378475
Importe
9.778
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Organisme Autònom Local Xarxa de Serveis Urbans

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 ago 2026
Anuncio de Pliegos 20 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 ago 2026, 06:23