En evaluacion Servicios

Contractació del servei de recollida i gestió de residus de Terrassa Cicle de l’Aigua

Expediente: POS260041

El contracte te per objecte la prestació del servei de recollida i gestió de residus de TAIGUA, alhora s’inclou el subministrament o lloguer dels elements per a l’emmagatzematge d’aquests residus (contenidors, saques o altres elements que siguin necessaris), donant compliment a la legislació sobre procediments de gestió de residus i d’altra normativa d’aplicació

211.844
Presupuesto base
211.844
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Terrassa, Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 12:36

Organismo contratante

Terrassa Cicle de l'aigua EPEL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Terrassa Cicle de l'aigua EPEL

En la misma provincia (Barcelona)