Formalizada Servicios

Contractació del servei de producció, transport i instal·lació de l'escultura 'Arbre' de Max Varés

Expediente: 2022040413

L’objecte del contracte és el servei de producció, transport i instal·lació de l’escultura “Arbre” de l’artista Max Varés a l’espai públic de Girona anomenat Parc de la Guingueta de Fontajau.

16.754
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Otro procedimiento
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
28 mar 2023, 12:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 mar 2023
Anuncio de Pliegos 28 mar 2023
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 mar 2023
Anuncio de Formalización 28 mar 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)