Adjudicada Servicios

Contractació del servei de prevenció aliè per al desenvolupament integral de les activitats preventives en matèria de riscos laborals, respecte de totes les activitats corresponents a les especialitats de Seguretat en el Treball, Higiene Industrial, Ergonomia i Psicosociologia i Vigilància de la Salut del Patronat de la Música de Badalona (PMB).

Expediente: 2026/42N/PMB

Contractació del servei de prevenció aliè per al desenvolupament integral de les activitats preventives en matèria de riscos laborals, respecte de totes les activitats corresponents a les especialitats de Seguretat en el Treball, Higiene Industrial, Ergonomia i Psicosociologia i Vigilància de la Salut del Patronat de la Música de Badalona (PMB). També és necessària la contractació d’un servei de mediació per aplicar correctament el Protocol de prevenció, detecció i actuació en casos d’assetjament sexual així com també resoldre conflictes interns entre treballadors/es.

43.109
Presupuesto base
43.109
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Badalona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 may 2026, 12:02

Organismo contratante

PATRONAT DE LA MÚSICA DE BADALONA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2026
Anuncio de Pliegos 22 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 12:14