Adjudicada Concesión de servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE NETEJA D'ESPAIS EXPOSITIUS PRIVATS AMB MOTIU DE LA CELEBRACIÓ DE LA MOSTRA FLORAL GIRONA TEMPS DE FLORS

Expediente: 2025042080

Contractació del servei del servei de neteja d'espais expositius privats amb motiu de la mostra floral Girona Temps de Flors.

7.188
Presupuesto base
7.188
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
8 abr 2026, 11:12

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 abr 2026
Anuncio de Pliegos 8 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 abr 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)