Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE MONITORITZACIÓ, OPERACIÓ I MANTENIMIENT DE LA PLATAFORMA DE SEGURETAT SOC (SECURITY OPERATIONS CENTER) DE TECNOCAMPUS MATARÓ-MARESME

Expediente: ES_LA0011122_2026_EXP_200

L’objecte del contracte consisteix en la prestació del servei de monitorització, operació i manteniment de la plataforma de seguretat SOC basada en Trend Micro Vision One, incloent la gestió d’incidents de seguretat, el manteniment preventiu i correctiu, així com l’optimització contínua dels seus mòduls de seguretat.

74.224
Presupuesto base
74.224
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Mataró, Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 jun 2026, 16:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jun 2026
Anuncio de Pliegos 4 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 jul 2026
Anuncio de Formalización 30 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Fundació Tecnocampus Mataró-Maresme

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GESTIÓN INTEGRAL DE LA ADMINISTRACIÓN DE PERSONAL: CONTRATACIÓN, GESTIÓN DE NÓMINAS Y LIQUIDACIONES, IMPLANTACIÓN DE UN PORTAL DE LA PERSONA TRABAJADORA CON CONTROL HORARIO Y ASESORAMIENTO LABORAL PARA LA FUNDACIÓN TECNOCAMPUS MATARÓ-MARESME.

461.120 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

Prestación del servicio integral de administración de personal de la Fundación TecnoCampus Mataró-Maresme, incluyendo la gestión administrativa y laboral del personal, la elaboración de nóminas y liquidaciones, el asesoramiento jurídico-laboral especializado, así como el suministro, implantación, mantenimiento y evolución de una plataforma tecnológica integrada de gestión de personas que incorpore, como mínimo, un portal del empleado y un sistema de control horario.

209.600 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_103

Subministrament de material de pintura per les instal·lacions de Tecnocampus

15.757 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

CONTRACTACIÓ DELS SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ D’ACTIVITATS PRÀCTIQUES NÀUTIQUES AMB ALUMNAT DE LA FUNDACIÓ TECNOCAMPUS

48.000 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

Contracte de serveis per a la realització d'activitats pràctiques nàutiques dirigides a l'alumnat de les assignatures Esports Nàutics I i Esports Nàutics II del Grau en Ciències de l'Activitat Física i l'Esport (CAFE) de la Fundació TecnoCampus Mataró-Maresme, mitjançant l'ús d'instal·lacions nàutiques especialitzades i la posada a disposició dels recursos humans i materials necessaris per al desenvolupament de les activitats.

24.000 €

En la misma provincia (Barcelona)