Abierta Sin plazo publicado Servicios

Contractació del servei de manteniment i suport de càmeres de seguretat i lectura de matrícules i Genetec Security Center.

Expediente: 13449/2026

Contractació dels serveis de manteniment i suport de les càmeres de seguretat i de lectura de matrícules instal·lades per l’Ajuntament de Vic, els lectors biomètrics i l’intercomunicador de la comissaria del Remei, els serveis de Genetec Security Center (control de llicències i servidor), i el NAS de custòdia de gravacions i la infraestructura de vídeo dels centres de control de la Guàrdia Urbana

178.844
Presupuesto base
178.844
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vic, Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 18:52
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Vic

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Vic

En la misma provincia (Barcelona)