Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE MANTENIMENT DEL PROGRAMARI CRAN PANDORA

Expediente: 2018027496

L'objecte del contracte és la prestació del servei de manteniment del programari Cran Pandora amb el qual es gestiona i es publica en línea el fons hemerogràfic i de documentació històrica del Servei de Gestió Documental, Arxius i Publicacions.

4.536
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 nov 2018, 13:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 nov 2018
Anuncio de Pliegos 15 nov 2018
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 oct 2018
Anuncio de Formalización 15 nov 2018

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)