Contractació del servei de manteniment de les instal·lacions de calefacció, climatització i producció d'aigua calenta sanitària dels centres gestionats per l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM

Expediente: HCA 002/2025

Serveis que comprenen el manteniment preventiu, predictiu i correctiu, que s’escaigui, de les instal·lacions de calefacció, climatització i producció d’aigua calenta sanitària (ACS) dels centres gestionats per l’Hospital Comarcal d’Amposta, SAM, de conformitat amb el Reial Decret 1027/2007, de 20 de juliol, pel qual s’aprova el Reglament d’Instal·lacions Tèrmiques als Edificis (en endavant RITE) i d’acord amb les prescripcions establertes en les seves Instruccions Tècniques (en endavant IT), i qualsevol disposició, norma o reglament, ja sigui europea, estatal o autonòmica, relacionada amb l’objecte del contracte i que sigui vigent a data d’adjudicació i durant el període de la seva execució.

245.390
Presupuesto base
245.390
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Amposta, Tarragona (Cataluña)
Publicación
21 may 2025, 14:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2025
Anuncio de Pliegos 21 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de HOSPITAL COMARCAL D'AMPOSTA, S.A.M.

En la misma provincia (Tarragona)