En evaluacion Obras

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE MANTENIMENT DE LES INSTAL·LACIONS D’AIGUA PER AL NUCLI DE BEGET, A CAMPRODON, GIRONA, PER GESTIÓ INTEGRAL D’AIGÜES DE CATALUNYA, SA

Expediente: 16/2026

El contracte té com a objecte la realització de les tasques de manteniment i de reparació de les instal·lacions d’aigua del nucli de BEGET (Camprodon – Girona). Aquest objecte inclou les tasques següents: a) Diagnosis i reparació dels diferents actius que li siguin encomanats b) Realització dels registres diaris de clor i organolèptics c) Control de l'estat de les infraestructures del servei de manera presencial d) Tasques de manteniment i conservació de les instal·lacions Aquest contracte de servei està dirigit a empreses especialitzades en serveis objecte d’aquest plec, amb solvència i experiència acreditada. Les característiques mínimes que requereix l’objecte del contracte estaran d’acord amb allò previst al plec de prescripcions tècniques (PPT).

36.000
Presupuesto base
36.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Camprodon, Girona (Cataluña)
Publicación
9 abr 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 abr 2026
Anuncio de Pliegos 9 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jun 2026, 12:13

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €

En la misma provincia (Girona)