Formalizada Servicios

Contractación del servicio de mantenimento de les franjas de protección de incendios del municipio de Begur (Fase I y Fase II)

Expediente: 829/2026

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal del Baix Empordà en Girona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 112 días. Categoría CPV 77211300. Adjudicado el 21 jul 2026 a Mohamed El Yahyoui El Yahyoui. Se recibieron 4 ofertas.

150.502
Presupuesto base
180.602
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77211300
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
14 may 2026, 14:07
Fecha límite
29 may 2026, 16:00
Duración
112 días
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Mohamed El Yahyoui El Yahyoui
NIF
41590173D
Importe
68.512
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2026
Anuncio de Pliegos 14 may 2026
Fin Plazo Presentación 29 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (77 en Girona)

Abierta 2026037774

L’objecte del contracte és el servei de manteniment i neteja dels espais de jocs infantils i espais per a gossos a la ciutat de Girona, així com promoure la inserció sociolaboral de persones amb discapacitat. Veure l'apartat 1 de l'annex I del PCAP

137.268 €

Abierta 2026/541

Contrato del servicio de refuerzo para el mantenimiento y jardinería de diversas zonas verdes y otros espacios públicos, y de los trabajos de limpieza y desbroce manual y mecanizado de zonas verdes y otros espacios urbanos del municipio de l'Escala.

256.198 €

Abierta 2026/1429

Licitación para la contratación de los servicios de jardinería en los espacios públicos del municipio de Begur.

372.155 €

Formalizada X20230001820

Contractació anticipada del manteniment anual de les franges exteriors de prevenció dels incendis forestals, per tal d’assegurar la continuïtat temporal d’aquestes infraestructures, realitzant operacions forestals d’estassada i de trituració del sotabosc que garanteixin el compliment dels criteris d’execució establerts en el Decret 123/2005 i en el Plec de prescripcions tècniques del contracte.

33.758 €

En evaluacion 2026/1819

Prestació del servei de manteniment anual de les franges perimetrals exteriors de prevenció d'incendis forestals, així com de les parcel·les interiors i zones verdes del municipi de l'Escala, incloent els treballs forestals necessaris per garantir les condicions de prevenció d'incendis d'acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

99.143 €

En evaluacion 2026/84

El Consorci de Les Vies Verdes de Girona és una entitat pública adscrita a la Diputació de Girona, essent el seu objecte la gestió de les diferents rutes que integren les vies verdes de Girona, així com el manteniment i la millora de la infraestructura, la promoció del seu ús i l'ampliació de la xarxa.El Consorci de les Vies Verdes de Girona té la necessitat de contractar el servei de manteniment de les rutes que s'indiquen a continuació i que es distribuiran en els següents lots: - Lot 1: Ruta Tren Petit - Lot 2: Ruta del Ferro i Carbó, i el Camí ramader Campdevànol Amb l'objectiu de promoure la inserció sociolaboral de determinats col·lectius amb risc d'exclusió social, concretament de les persones amb discapacitat, es reserva la contractació de tots els lots a entitats que tinguin la condició de Centres Especials de Treball d'iniciativa social, d'acord amb la Disposició Addicional Quarta en relació a la Disposició Final Catorzena de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic, i d'acord amb els requisits establerts al RD Legislatiu 1/2013, de 29 de novembre, que aprova el text refós de la Llei general de dret de les persones amb discapacitat i de la seva inclusió, així com les seves normatives reglamentàries de desplegament.

135.287 €

En evaluacion X2026000061

Prestación por medios externos del servicio consistente en el mantenimiento, conservación y limpieza de los jardines y las zonas verdes del municipio de Campdevànol.

206.366 €

Adjudicada 2026/117_7

Contracte de servei d'emergènciad’arranjament del Camí Vell de Torroella-L’Estartit degut al temporal Harry

10.570 €

Formalizada GRO-63/2025

Mantenimiento, Conservacion Y Limpieza De Zonas Ajardinadas En El Aeropuerto Girona - Costa Brava

26.634 €

Adjudicada GRO-42/2026

Tala De Árboles Vulneraciones Ofz Rwy 19

9.300 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Baix Empordà

Adjudicada 3875/2026

Contractació basada en l’Acord marc de subministrament de llicències de Microsoft fet per Localret

4.656 €

Anulada 2885/2026

Contractació del subministrament d'equipament de protecció individual per la personal del Centre Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà

17.600 €

Desierta 2885/2026

L’objecte del contracte és el subministrament continuat d’equipament de protecció individual per al personal del Centre Ocupacional i Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà. Aquests articles han de satisfer les necessitats i complir amb els requisits mínims, i que el seu rendiment sigui l’adequat per als tipus de treball requerits. L’adjudicatari del contracte s’obliga a lliurar, de forma successiva i prèvia ordre de comanda emesa pel Centre Tramuntana, els articles d’equipament de protecció individual que es detallen en el “Annex 1: Material a subministrar” del Plec de Clàusules Administratives Particulars i pels preus unitaris contemplats en el contracte que a l’efecte se subscrigui. La quantitat de cadascun dels articles serà depenent de les necessitats del personal del Centre Tramuntana durant la vigència del contracte. Les característiques dels productes a subministrar es troba detallada al PPT.

8.000 €

Formalizada 1634/2026

Contratación del servicio de transporte adaptado Rutas: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

140.466 €

Formalizada 1634/2026

Contractació del servei de transport adaptat Rutes: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

309.024 €