Formalizada Servicios

Contractació del servei de manteniment de les franges de protecció d'incendis al terme municipal de Begur (Fase I i Fase II)

Expediente: 829/2026

Contractació del servei de manteniment de les franges de protecció d'incendis al terme municipal de Begur (Fase I i Fase II)

180.602
Presupuesto base
90.180
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Begur, Girona (Cataluña)
Publicación
14 may 2026, 15:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2026
Anuncio de Pliegos 14 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 jul 2026
Anuncio de Formalización 23 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Consell Comarcal del Baix Empordà

Adjudicada 3875/2026

Contractació basada en l’Acord marc de subministrament de llicències de Microsoft fet per Localret

4.656 €

Anulada 2885/2026

Contractació del subministrament d'equipament de protecció individual per la personal del Centre Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà

17.600 €

Desierta 2885/2026

L’objecte del contracte és el subministrament continuat d’equipament de protecció individual per al personal del Centre Ocupacional i Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà. Aquests articles han de satisfer les necessitats i complir amb els requisits mínims, i que el seu rendiment sigui l’adequat per als tipus de treball requerits. L’adjudicatari del contracte s’obliga a lliurar, de forma successiva i prèvia ordre de comanda emesa pel Centre Tramuntana, els articles d’equipament de protecció individual que es detallen en el “Annex 1: Material a subministrar” del Plec de Clàusules Administratives Particulars i pels preus unitaris contemplats en el contracte que a l’efecte se subscrigui. La quantitat de cadascun dels articles serà depenent de les necessitats del personal del Centre Tramuntana durant la vigència del contracte. Les característiques dels productes a subministrar es troba detallada al PPT.

8.000 €

Formalizada 1634/2026

Contratación del servicio de transporte adaptado Rutas: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

140.466 €

Formalizada 1634/2026

Contractació del servei de transport adaptat Rutes: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

309.024 €

En la misma provincia (Girona)