Formalizada Servicios

Contractació del servei de hosting, gestor documental, suport, manteniment evolutiu i correctiu del gestor d’expedients Genesys

Expediente: X2025001593

Contractació del servei de hosting, gestor documental, suport, manteniment evolutiu i correctiu del gestor d’expedients Genesys de l’Ajuntament de Cassà de la Selva, Gestió de Serveis Municipals i Residència Geriàtrica Sant Josep

119.008
Presupuesto base
119.008
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
7 oct 2025, 15:52

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 oct 2025
Anuncio de Pliegos 7 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 ago 2025
Anuncio de Formalización 7 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)