Contractació del servei de gestió i dinamització de l'Espai Jove La Torre de Bescanó

Expediente: 1395-2024-881

Derivat del Pla Local de Joventut 2022-2025 i per tal de seguir desenvolupant-lo, el present contracte de serveis té per objecte la gestió i dinamització de l'espai jove del municipi de Bescanó adreçat a l'atenció i suport als joves adolescents en àmbits multidisciplinars, mitjançant personal amb formació específica en l’àmbit humanístic o social, educatiu, concretament amb titulació universitària en Educació Social, Treball Social, Psicologia, Pedagogia o Magisteri, o equivalents, doncs es consideren les formacions que contemplen aquelles habilitats i aptituds necessàries per dur a terme les funcions que exigeix un servei d’aquestes dimensions.

101.117
Presupuesto base
101.117
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Bescanó, Girona (Cataluña)
Publicación
7 oct 2025, 20:52

Organismo contratante

Ajuntament de Bescanó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 oct 2025
Anuncio de Pliegos 7 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Bescanó

Abierta 1431-2025-835

CONTRACTACIÓ PER LOTS DEL SUBMINISTRAMENT DE DOS VEHICLES EN MODALITAT D'ARRENDAMENT FINANCER (LEASING) PER LA BRIGADA MUNICIPAL I PROTECCIÓ CIVIL DE BESCANÓ

178.216 €

En evaluacion 1395-2026-996

El present contracte té per objecte la gestió i dinamització de l’espai jove La Torre del municipi de Bescanó adreçat al jovent adolescent, en el qual s’han habilitat diferents espais per a destinar-los a activitats i tallers.

125.440 €

En evaluacion 1431-2025-835

L’objecte de la contractació per lots consisteix en el subministrament de dos vehicles, en la modalitat d’arrendament financer (leasing), amb les següents característiques: i) Camió elèctric amb caixa basculant i plataforma elevadora en la modalitat d’arrendament financer (leasing) amb amortització total (sense valor residual, amb el pagament de la quota 60 el vehicle quedarà en total propietat de l’Ajuntament) en aquest cas es podran presentar a la licitació vehicles usats de com a màxim 24 mesos d’antiguitat i un màxim de 7.000,00 km, (caldrà acreditar-ho) l’antiguitat del vehicle es comptarà des de la data de primera matriculació fins el dia del termini de presentació de propostes) per destinar-lo a serveis de l’Ajuntament de Bescanó. ii) Vehicle 4x2 tipus Suv/tot terreny híbrid endollable (PHEV), logotipat i retolat segons indicacions de l’Associació de Voluntaris de Protecció Civil de Bescanó. De mínim 5 portes, 5 places i 2 anys de garantia, amb una potencia combinada d’entre 240 i 310 CV, i canvi de marxes automàtic, per destinar-lo a serveis de Protecció Civil de Bescanó, en la modalitat d’arrendament financer (leasing) amb amortització total (sense valor residual, amb el pagament de la quota 60 el vehicle quedarà en total propietat de l’Ajuntament).

178.216 €

En evaluacion 1395-2026-996

SERVEI DE GESTIÓ I DINAMITZACIÓ DE L'ESPAI JOVE LA TORRE DEL MUNICIPI DE BESCANÓ

125.440 €

Anulada 1395-2025-1538

SERVEI DE GESTIÓ I DINAMITZACIÓ DE L'ESPAI JOVE LA TORRE

130.094 €

En la misma provincia (Girona)