Formalizada Servicios

Contractació del servei de disseny de suports digitals i impresos del Teatre Municipal de l'Ajuntament de Girona, a adjudicar per procediment obert.

Expediente: 2025027615

L'objecte d'aquest contracte és el servei de disseny de suports digitals i impresos del Teatre Municipal de Girona, amb les característiques especificades en el Plec de prescripcions tècniques.

34.545
Presupuesto base
34.545
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 dic 2025, 16:02

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 dic 2025
Anuncio de Pliegos 15 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 dic 2025
Anuncio de Formalización 15 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)