Formalizada Servicios

Contractació del servei de dinamització de patis oberts de dos centres educatius de la ciutat de Girona 2025

Expediente: 2024000689

Contractació del servei de dinamització de patis oberts de dos patis de la ciutat de Girona com a espai d'ús públic per a famílies, infants, adolescents i adults, fora de l'horari escolar

12.364
Presupuesto base
12.364
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
26 jun 2025, 13:07

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 jun 2025
Anuncio de Pliegos 26 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 jun 2025
Anuncio de Formalización 26 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)