Formalizada Servicios

Contractació del servei de control i gestió d'aus periurbanes a la ciutat de Girona.

Expediente: 2025032619

L’objecte del contracte és el servei de control i gestió d’aus periurbanes, i en concret, les espècies d’aus que poden esdevenir plagues (coloms, gavians, estornells) i les exòtiques invasores (cotorretes de pit gris i de Kramer).

47.055
Presupuesto base
38.885
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
20 feb 2026, 14:04

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 feb 2026
Anuncio de Pliegos 20 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 feb 2026
Anuncio de Formalización 20 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)