Formalizada Servicios

Contractació del servei de control de culícids (mosquit tigre) mitjançant tractaments larvaris a la via pública de Girona

Expediente: 2026011044

L’objecte del contracte és la prestació del servei de control de culícids (mosquit tigre) mitjançant tractaments larvaris a la via pública de Girona. El servei es contracta amb la finalitat de complir amb l’Estratègia per a la prevenció i el control del mosquit tigre a Catalunya.

50.405
Presupuesto base
50.405
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 14:02

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jun 2026
Anuncio de Formalización 8 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jun 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)