Formalizada Servicios

Contractació del servei d'atenció i acompanyament a les persones ateses al Dispositiu d'acollida nocturna temporal per a persones sense sostre Pla de Fred

Expediente: 2025026097

L’objecte d’aquest contracte és la prestació, per part de l’empresa adjudicatària, d’un servei d’atenció i acompanyament a les persones ateses al Dispositiu d’acollida nocturna per a persones sense sostre “Pla de Fred” de l’Ajuntament de Girona. Vegeu apartat 1 de l'Annex I del PCAP

237.796
Presupuesto base
237.796
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 dic 2025, 12:56

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 dic 2025
Anuncio de Pliegos 15 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 nov 2025
Anuncio de Formalización 15 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)