Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D'ASSISTÈNCIA TELEMÀTICA I TELEFÒNICA PER ATENDRE TOTS ELS DUBTES DERIVATS DE LA GESTIÓ INTEGRAL DEL PATRIMONI A TRAVÉS DE L'APLICACIÓ GPA

Expediente: 2019011735

Prestació del servei d'assistència telemàtica i telefònica per atendre tots els dubtes derivats de la gestió integral del patrimoni a través de l'aplicació GPA.

27.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
16 ago 2019, 13:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 ago 2019
Anuncio de Pliegos 16 ago 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jul 2019
Anuncio de Formalización 16 ago 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)