Adjudicada Servicios

Contractació del servei d'assegurança de la flota de vehicles (Lot 2- Vehicles Terrestres) de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l'Acord Marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.01).

Expediente: X2026000501

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Palafolls en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 66514110. Adjudicado el 3 feb 2026 a FIATC Mutua de Seguros y Reaseguros. Se recibió 1 oferta.

5.053
Presupuesto base
5.053
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66514110
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:33

Adjudicación

Adjudicatario
FIATC Mutua de Seguros y Reaseguros
NIF
G08171407
Importe
5.053
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Palafolls

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Mismo sector y zona (66 en Barcelona)

Abierta OAC-2027-1

Contratación de distintos seguros.

150.000 €

Abierta 2026/0028621

Contracte privat d’una assegurança multirisc per danys materials per la cobertura de les col·leccions del patrimoni històric-artístic del Consorci de les Drassanes Reials i Museu Marítim de Barcelona i de les exposicions temporals que s’hi realitzin

13.000 €

Abierta 2026/0011480

Contractació de tres pòlisses d’assegurances, per part de la Diputació de Barcelona com a prenedora, per donar cobertura a diferents àrees de risc, dividit en 3 lots

298.628 €

Abierta CONTR/2026/0000000443

Pólizas de responsabilidad civil y patrimonial del grupo FGC: póliza de seguro de responsabilidad civil general del grupo FGC, póliza de responsabilidad civil como organizador de actividades físico deportivas al aire libre (ref. PO100/26)

1.200.000 €

Abierta 15013883

Custodia y gestión del archivo documental externo de Transports Metropolitans de Barcelona.

123.304 €

Abierta 16136740

Assegurança de Responsabilitat Civil General i Assegurança Obligatòria de Viatgers

4.937.992 €

Abierta 16136780

Servei d’Assegurances de danys materials del patrimoni

10.156.766 €

Adjudicada CE/2026/015

servei d’assegurança (pòlissa d’assegurança) que cobreixi la responsabilitat civil de l’assegurat derivada de la realització d’un estudi d’investigació clínica d’intervenció no farmacològica titulat “Physical activity as an instrumental variable to unravel immunological, proteomic and metabolic signatures related to vascular health (PA-HEARTMAP)”

7.276 €

Adjudicada CE/2026/022

Servei de Assegurança de responsabilitat civil professional del Laboratori Antidopatge de Catalunya

18.000 €

Adjudicada CE/2026/021

Servei d'Assegurança de Responsabilitat Civil Professional per a la Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques (HMRIB)

33.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Palafolls

Adjudicada X2026003198

Contractació de la pòlissa d’assegurança de defensa jurídica i reclamació de danys (Lot 4) de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l'Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.01) de l'Associació Catalana de Municipis.

2.353 €

Adjudicada X2026003197

Contractació de la pòlissa d'assegurança de Responsabilitat civil i patrimonial (Lot 2) de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l'Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2022.06) de l'Associacio Catalana de Municipis.

24.068 €

Adjudicada X2026002709

Contractació de la pòlissa d’assegurança de danys materials a edificis i instal·lacions municipals de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l’Acord marc del servei d’assegurances de danys a edificis i instal·lacions amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.09), de l’Associació Catalana de Municipis.

22.834 €

Adjudicada X2026001293

Contractació de la pòlissa d’assegurança col·lectiva d’accidents pel cos de voluntari/es (Lot 1- Accidents) de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l'Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.01) de l'Associació Catalana de Municipis.

440 €

Adjudicada X2026003953

Subministrament d'un article d’uniformitat policial per a la Policia Local de Palafolls, en concret pantaló d'estiu operatiu, basat en l’Acord marc de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal i d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.08 -LOT 1).

2.542 €