CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D'ÀPATS PER AL MENJADOR ESCOLAR DE LES ESCOLES BRESSOL CAVALL FORT, EL PONT, EL TREN I GARBÍ

Expediente: 2026046106

Prestació, per part de l’empresa adjudicatària, del servei d’àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals “Cavall Fort”, “El Pont”, “El Tren” i “Garbí” de Girona.

59.992
Presupuesto base
59.992
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
30 jul 2026, 16:18

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jul 2026
Anuncio de Pliegos 30 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)